Yengeç erkeği neden soğuk davranır?

Bazı zamanlarda hayat, yengeç erkeği ile oldukça zor olabilir. Yengeç erkeği, soğuk davranışlar sergileyebilir. Yengeç erkeği neden soğuk davranır? maddeler halinde listeleyim.

Yengeç erkeği neden soğuk davranır?

Keyifli zaman geçirirken bile yengeçlerin modu birden düşebilir. Aslında mod değişiminin birden yansımasının sebebi bunu öncesinde içine atmalarıdır. Yengeç erkeğinin soğukluğunun altında genellikle iki sebep yatar.

yengeç erkeği neden soğuk davranır
yengeç erkeği neden soğuk davranır

Yengeç erkeği neden soğuk davranır? – 1. Sebep ve Çözüm

İlk sebep, sizinle ilgili bir durumu ya da olayı kafaya takmışlardır. Bu durum onlara endişe ve kaygı verir. Başlarda sizinle konuşarak çok daha kolay bir şekilde çözeceği olayı giderek körükler. Belirli bir süre sonra da içinde tutamaz ve patlar.

Eğer yukarıda yazmış olduğum nedenden dolayı soğuk davranıyorsa işiniz oldukça güç demektir. Yengeç burcu, oldukça kindardır. Normalde, başkalarının ilişki bitireceği bir sebep onlar için önemsiz olabilir. Duygusal yapıda olduklarından dolayı çok ağır şeylere takılmayabilirler. Fakat kafalarında kurmaya başladıklarında baş edilemez bir hale gelirler.

Bu durum yavaş yavaş ilgi kaybı ve ilişkinin bitmesiyle sonuçlanır. Böyle bir durumdaysanız ve olayın saçma olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler var.

İlk olarak kesinlikle onu ikna etmeye çalışmayın. Olay ya da durum size ne kadar mantıksız geliyorsa gelsin bu konuda direkt olarak onunla tartışmayın. Siz tartışmaya başlar başlamaz daha da o konuya bağımlı hale gelecektir.

Olayı kendi gözünüzden anlatın ve zaman tanıyın. Baskıcı tutumla, yengeç erkeğiyle anlaşmak mümkün değildir. Bu yüzden size karşı olan endişesini ya da takıldığı olayı bırakın size anlatsın. O anlattıktan sonra sakin bir şekilde kendinizi anlatın.

Ona ve ilişkinize zaman tanıdıktan bir süre sonra göreceksiniz ki kendisi tekrar size gelmeye başlayacaktır. Yengeç burcu erkeği için sizin bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. O kendi kendini ikna edecektir.

Yengeç erkeği neden soğuk davranır? Sebep 2 Ve Çözüm

Hayalperest yapıya sahip oldukları için çok fazla hayal dünyasında yaşarlar. Bu durum hem pozitif hem negatif etki yaratabilir. Örneğin, olmadık yerde sizi düşünürken onu bulabilirsiniz. Güvenilir olduklarından dolayı ilişkide rahat edersiniz.

Fakat bazen bu durum negatif yönde olabilir. Keyifli bir anda araya biraz sessizlik girince ruh halleri değişebilir. Çoğu zaman bu tip durumlarda akıllarında eski olaylar dolaşır. Anılara dalarlar. Yengeç burcunun duygusallığı buradan kaynaklıdır.

Yaşadığınız problem buysa üç farklı çözüm yolunuz var. Bunlardan ilki onu kendi halinde bırakıp, düzelmesini beklemektir. Bu problem sizin ve onun aranızdaki bir problem değildir. Durum, tamamen kendisiyle alakalıdır.

Bu yüzden tabir-i caizse belirli bir süre ona dokunmazsanız fabrika ayarlarına geri döner. Fakat bu durumdan rahatsızsanız ve hızlı bir çözüm arıyorsanız ikinci yol sizin için daha etkili olabilir.

Yengeç burcu soğukluğunun panzehri, şarkılar ve hikayelerdir. Bazıları ikisine birden bazıları da birine bağlıdır. Birkaç neşeli şarkı ya da güzel bir hikayeyle onu hemen o ruhani dünyasından kopartabilirsiniz.

Üçüncü ve en etkili seçenek ise şirinlik yapmaktır. Yengeç burcu erkeği, yapı gereği stabil olarak bu durumda kalamaz. Ona yapacağınız iğrenç espriler bile ikinci üçüncü denemenizden sonra ortamın atmosferini değiştirecektir.

Yengeç erkeği kaçanı kovalar mı?

Yengeç erkekleri, flört sevdalısıdır. Bu yüzden yengeç erkeği kaçanı kovalar mı? sorusunun cevabı net olarak evettir.

Yengeç erkeği için ilişkinin en güzel kısmı kaçanı kovalamaktan geçer. Ona siz ilerlerseniz, boğulur ve sizden uzaklaşmaya başlar. Yengeç erkeğini elde etmenin en kolay yolu onu peşinizden sürüklemenizdir.

Yengeç erkeği neden soğuk davranır yazımızda yengeç erkeğinin özelliklerini ele aldık.

İlginizi çekebilir: Eczanelerde Satılan En Etkili Zayıflama Hapı

Oyla post

“Yengeç erkeği neden soğuk davranır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın