Tiyokas krem ne işe yarar?

Güzellik ve bakım ürünlerine artık çok daha rahat erişilebiliyor. Acı içerisinde arayış halinde olan insanlar, Tiyokas krem ne işe yarar ya da gerçekten etkili mi gibi sorularla kendi sorunlarını çözmek istiyor. Bizde, bu duruma kayıtsız kalamadık. Bugünün yazısında Tiyokas krem nedir onu ele alacağız.

Tiyokas krem nedir?

Tiyokas krem, romatizma hastalarının eklem ağrılarını, omurga hastalarının rahatsızlıklarını, yumuşak doku iltihabı, omuz sertliği ve kas ağrısı gibi sorunları çözmek için geliştirilmiş bir kremdir.

Etken maddeleri arasında deksketoprofen trometamol ve tiyokolşikosid bulunur. Aynı zamanda içerisinde etanol ve saf su da vardır.

Kas ağrısı çeken hastaların vazgeçilmezidir. Halk arasında romatizma kremi diye geçse de normal ağrılarda da kullanılabilir. Yaptığınız ters hareketlerde ya da ekleminizin yerinden çıktığı, kırıldığı durumlarda acınızı dindirmek için kullanabilirsiniz.

Tiyokas kremin ağrı kesicilere göre iki avantajı bulunur. Bunlardan ilki ağrı kesiciler tüm vücudu uyuştururken Tiyokas krem bölgesel çalışır. İkincisi ise ortalama etki süresi 20 dakikadır. Hızlı etki ettiği için birçok insan tarafından tercih edilir.

Kas gevşetici: Tiyakos krem ne işe yarar?

Tiyokas kremin tanımını yaparken Tiyokas krem ne işe yarar sorusunu yanıtladık. Fakat, işlevlerini maddeler halinde paylaşalım.

 • Kas gevşetme kremidir. Bu özelliği sayesinde rahatlamanıza yol açar.
 • Boyun ağrısı, boyun tutulması ya da kasılma gibi durumlarda kullanılır.
 • Kireçlenme sorunu yaşayanların acısını dindirmek ve normal hayatlarına devam edebilmesini sağlamak için kullanılır.
 • Bel ve sırt ağrısının panzehridir. Ciddi sağlık problemi yaşamayan insanlar, bel ve sırt ağrısından kurtulmak için Tiyakos kremi rahatlıkla kullanabilir.
 • Yumuşak doku iltihabını tedavi eder.
 • Ani hareketlerde yapılan şişme, burkulma, çıkık, incinme gibi sorunların tedavisinde aktif rol oynar.
 • Spor kazalarının tedavisinde kullanılır.
 • Kas gevşetici özelliğinden dolayı omuz sertliği, sırt sertliği gibi sorunlara da iyi gelir.
 • Cilt sağlığını yerine getirir.
 • İltihap gidericidir.
 • 30 dakika da ağrınızı keser.

Tiyokas krem nasıl kullanılır?

Doktorunuzun vermiş olduğu talimatlar en doğrusudur. Fakat, doktor tavsiyesi üzerine değil eczaneden alanlar için aşağıdaki kullanım talimatı uygulanabilir.

Zeytin büyüklüğünde kremi, acı çektiğiniz bölgeye sürün. Masaj yaparak kremi yedirin. İşlemi tamamladığınızda ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Tiyokas krem ne işe yarar?
Tiyokas krem ne işe yarar?

Günlük uygulanma rutini 2 ya da 3 kullanım şeklindedir. Kullanımlar arasındaki süre önemlidir. 2 defa kullanan kişiler bu işlemi 12 saatte bir defa 3 defa kullananlar ise 8 saat de bir şeklinde kullanmalıdır.

Tiyokas krem ne işe yarar sorusunu arayanlar bu soruları da sordu:

Tiyokas krem ne işe yarar yazısı hoşunuza gitti mi? Sitemizde birçok içeriğe göz atabilirsiniz.

Muhabbet kuşunun küstüğünü nasıl anlarız?

Reiki nasıl yapılır?

Eşinden soğuyan erkek nasıl davranır?

Küsen kedinin gönlü nasıl alınır?

Tiyokas krem ne işe yarar video
5/5 - (1 vote)

Yorum yapın