Kuran da erkeği kendine bağlamak

İdealinizdeki erkeği bulduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Kuran da erkeği kendine bağlamak ile ilgili net bir dua yoktur. Fakat alim ve irfan sahibi kişiler, bazı duaların hayra vesile olduğunu söylemektedir. Sevdiğin erkeği kendine bağlamak için dua arıyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua

Sevdiğin insanı Kendine Bağlamak için dua etmeden önce sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bir yere geçin. Ve elinize mendil alın. Bu mendilin üzerine 7 kez Fatiha suresi ve 3 defa da İhlas suresini okuyun. Sureleri mendile okurken bağlamak istediğiniz erkeği hayal edin. Onu düşünün. Hayal kurun. Onunla yapmak istediğiniz eylemleri düşünün.

Peygamber efendimizin en çok okuduğu dua olan YA MUKALLİBEL KULUB esmasını 21 kez tekrar edin. Bu esmanın anlamının kalpleri değiştiren olduğunu unutmayın.

Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua
Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua

Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua dan biride Salat-i Tefriciye duasıdır. Günde 3 kez abdestli bir şekilde okunması gerekir.

Bir şahsı kendine bağlamak veya itaat ettirmek için okunacak dua ise Haşr Suresi 22, 23 ve 24 ayetlerinin 41 defa okunmasıdır.

İlginizi çekebilir: Kurandan yıldızname nasıl bakılır?

Besmele ile sevdiğini bağlamak nasıl olur?

Besmele ile sevdiğini bağlamak için 63 gün boyunca günde 21 kez besmeleme çekmeniz gerekir. Bu durum bazı kaynaklarda 21 besmele ile sevdiğini geri getirme olarak geçer. Bunu yaparken sevdiğiniz kişinin, resmini karşınıza alıp yapmanız gerekmektedir. Sevdiğiniz insanı hayal ederek 63 gün boyunca tekrar etmelisiniz.

Bundan ayrı olarak dilek duası olarak bilinen 786 besmele ile aşık etme duası vardır. Burada durum yukarıdan farklıdır. Bu dua daha çok sevdiğin erkeği kendine bağlamak için dua olarak kullanılır.

Yapmanız gereken 786 besmele çekip bir bardak su doldurmaktır. Bu doldurduğunuz bardaktaki suyu, bağlamak istediğiniz kişiye içirin. Bu işlemi iki ay boyunca tekrar edin.

Birini kendine bağlamak için en etkili dua hangisidir?

Eşinizin bağlılığı size artsın istiyorsanız aşağıda listelemiş olduğum maddeleri deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk işlem herhangi bir aktardan 6 ile 10 arasında papatya yaprağı almaktır. Papatya yapraklarının 1 gün suda bekletilip dinlendirilmesi gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra kaynatın. Kaynatma işlemini bitirdiğinizde alttaki duayı okuyun. Bu duayı okurken eşinizden başka bir şey düşünmeyin. Mümkün mertebe sessiz ve kimsenin olmadığı bir ortamda yapın. Kalabalık ya da dikkatinizin dağılacağı ortamlarda herhangi bir etkisi olmaz.

İlahi rıza ile Allah’ın dergahına el açan bir kulum ben, tüm kötü hissiyatı ardımda bırakarak sadece Allah’ıma arz ederim gönlümü, beni yoktan var eden kudrete dökerim içimi. Tüm nimetlerin misali olan aziz su ve berrak papatya, duamın vesilesidir.

Bunu üç kez tekrar edin. Sonrasında, papatya çayınızdan bir kaşık alın ve eşinizin yediği yemeğe ya da içtiği herhangi bir şeye atın.

Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua hangisidir
Kuran da erkeği kendine bağlamak için okunacak dua hangisidir

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi

Kendinizle baş başa kaldığınız zaman yapmanız gerekir. İlk olarak bir kağıda Ayete’l-Kürsi yazmanız gerekir. Yazıyı yazan siz olmalısınız. Başkasının yazdığı kabul olmaz. Aynı zamanda abdestli olmanız gerekmektedir.

Kağıda yazma işleminiz bittikten sonra alttaki duayı okuyun.

Bu sözlerin kıymeti, genellikle bilinmez, ama bilen kişiler, bir hazine içinde, bulunan bir zengine dönüşür. Zaten zenginlik, Alemlerin Rabb’inden gelir, her bir şeyin sahibi olan Allah, lütfunu esirgemeden cömertçe dağıtır. Eşimin sevgisine kalpten ihtiyacım var, bu yolu benim için yürünür kıl Allah’ım.

Sonrasında bu kağıdı kaybetmeyeceğiniz ve yerini sadece sizin bildiğiniz bir yere saklayın. Bu kısım oldukça önemlidir. Çünkü, kağıt yok olmadığı sürece kocanızın size olan sevgisi de asla yok olmaz.

Listesini vermiş olduğum dualar, çevremden toparladıklarımdır. Kuran da erkeği kendine bağlamak ile ilgili en çok bilinen dualar bunlardır.

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın