Koç burcu kadını neden soğuk davranır?

Koç burcu kadını, inatçı yapısı ve liderlik özellikleriyle tanımlanır. Bazen karşı tarafa hayatı zindan eder. Bazen de dünyanın en mutlu insanı hissedersiniz. Bugün, koç burcu kadını neden soğuk davranır ya da koç burcu kadını nelerden hoşlanmaz bunlara göz atalım.

Koç burcu kadını neden soğuk davranır?

Koç burcu kadınlar, titizlikleriyle ön plana çıkar. Oldukça, detaylı bir düşünme yapısına sahiptirler. Bu yüzden arkadaşlık, aşk gibi ilişki seçimlerinde detaylı bir süzgeç uygularlar.

Çünkü koç burcu kadını, çok fazla düşünmek istemez. Onlara göre hayatın tadı, anı yaşamaktır. Bir eylemi hayata geçirdiklerinde üzerine çok kafa yormazlar. Dolayısıyla bu sizin incinmenize yol açabilir. Anlık yaşamayı sevdikleri için bu onlarda sevimli bir yapı oluşturur.

Bu sayede bulundukları ortamı kolayca manipüle edebilirler. Ve bulundukları yerlerde sevilirler. Peki, koç burcu kadını neden soğuk davranır artık bundan bahsetmeye başlayalım.

Hayatınızdaki koç burcu kadın, size soğuk davranmaya başladıysa bunun birkaç sebebi olabilir. İlk olarak aslında soğuk davranmıyor, siz öyle hissedebiliyor olabilirsiniz.

Koç burcu kadını neden soğuk davranır
Koç burcu kadını neden soğuk davranır

Özgürlüğüne inanılmaz derecede bağlı olan koçlar, kısıtlanmaya gelemez. Eğer koç burcu kadınını kısıtlamaya kalktıysanız size soğuk davranması oldukça muhtemeldir.

Zeka özelliği olarak öne çıkan burçlardan biridir. Koç burcu kadınlarını kaldırmak kolay değildir. Sizi dinler ve inanıyormuş gibi yapıp bir süre boyunca incelerler. Burada yapılan yanlışları, size yansıtıyor olabilirler.

Gezmek, onları en çok mutlu eden iki şeyden biridir. Koç burcu kadını, eve kapatılmamalı aksine dışarı için teşvik edilmelidir. Yeni yerler görmeli, yeni etkinliklere katılmalıdır. Anı yaşama isteklerinden dolayı, maceraperest yapıya sahiptir.

İlişkiniz, stabil yapıya büründüyse koç burcu kadını size soğuk davranmaya başlayacaktır. Genel olarak koç burcu kadınları, 5-10 yaşındaki küçük kızlara benzer. Bu yüzden, çocukları oldukça severler.

Koç burcu kadını soğuk davranma sebeplerinden biri de alışveriş olabilir. Alışveriş yapmak onların hayatta ikinci en sevdiği eylem olabilir. Böyle bir konuda tartışma yaşadıysanız, sorun bu olabilir.

Koç burcu kadını kırılırsa soğumaya başlar. Bu soğuma eylemi, oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

Çoğu zaman kendileri dürüst olmadığı gibi dürüstlüğe önem verirler. Sizi tehlikeli olarak görebilirler. Koç kadını, üzülmeye gelemez. Hayatı neşeli ve eğlenceli yaşamak ister. Koç burcu kadını neden soğuk davranır sorusunun yanıtlarından biri de budur.

İlginizi çekebilir: Kurandan yıldızname nasıl bakılır?

Yazı boyunca, koç burcuyla ilgili olumlu ve olumsuz maddeleri sıraladık. Biraz da koç burcu kadını nelerden hoşlanmaz ya da neleri sever onu inceleyelim.

Koç burcu kadını neden soğuk davranır - nelerden hoşlanmaz
Koç burcu kadını neden soğuk davranır – nelerden hoşlanmaz

Koç burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

 • En bencil burçlardan biridir. Kendilerine bir şey dayatıldığında boğuluyormuş hissine kapılırlar. Fakat, kendileri sizlere bir şey dayatmaya bayılır.
 • Yönetilmek değil yönetmek isterler.
 • Hırslı bir yapıya sahiptirler.
 • Libido olarak akrep burcuyla yarışabilecek bir kapasiteye sahiptirler.
 • Yolculuk, alışveriş, spor gibi etkinlikler, koç kadının vazgeçilmezidir.
 • Deli gibi kıskancım diyen biri, çok büyük ihtimalle koç burcu kadınıdır. Onlara ait olduğunu düşündükleri her şeyi kıskanırlar.
 • Kindardır. Koç kadını kırılırsa, kolay affetmez. Eski yeşil çam filmlerindeki Tarık Akan sahneleri performansı göstermeniz gerekebilir.
 • Ayrılık evresine geçtiyseniz ertesi gün barışmanız mümkün değildir. Kafasında 1000 tane tilki dolaşır. Bunları düşünüp durur.
 • Koç burcu kadınlarını, istemediği hiçbir şeye ikna edemezsiniz. Boşuna uğraşıp, kendinizi hırpalamayın.
 • Güçlü, zengin, atletik, gösterişli, zeki gibi sıfatların en az ikisini bulunduruyorsanız koç kadını için ideal erkeksiniz demektir.
 • Gösterişe düşkün oldukları için, koç burcu kadınına alınacak hediye de güzel bir kolye, bileklik vb. nesneler olabilir.
 • Pişkin pişkin davransalar da kolay kolay pişman olmazlar. Hadi diyelim ki oldular. Bir şekilde gelir kendilerini affettirir. Bunu nasıl yaptığını ondan başka kimse anlamaz.
 • Her şey harika olmalı tutumlarından dolayı koç burcu kadının mutlu olması için uzun yıllar geçmesi gereklidir.
 • Koç burcu kadınını, kendinize aşık etmek istiyorsanız ona güzel sözler söyleyin, şiir okuyun. Bu onları oldukça mutlu eder.
 • İşler ilerleyip annelik durumuna geldiklerinde mükemmel anne olurlar.
 • Ruhunuzu açacak renklere düşkündürler. Koyu renklerden hoşlanmazlar.

Koç burcu kadını neden soğuk davranır anlayabilmeniz için bilmeniz gerekenleri madde madde listeledim.

Koç burcuyla ilişki yaşamak 18-25 yaş arasında oldukça eğlencelidir. Yaş biraz daha ilerlediğinde daha az yorulursunuz. Böylelikle, koç burcu neden sevilmez ya da koç burcu kadını vazgeçerse nedenlerini öğrenmiş oldunuz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın