Sabun Büyüsü Nedir?

İnsanlar, hayatlarını ya da başka insanların hayatlarını değiştirmek için bir takım yollara başvurur. Büyü de bunlardan biridir. Büyüler, iyilik ve kötülük için kullanılabilir. Son zamanlarda sıklıkla adını duyduğumuz sabun büyüsü nedir? Yazımızda bunu detaylı şekilde ele alalım.

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, kara büyüler arasında ilk sıralardadır. Kin ve nefretin karışımından ortaya çıkan bu büyü karşı tarafa yapıldığında hastalık ve ölüm habercisidir. Büyü yapılan kişinin hayatı boyunca burnu dahi kanamasa birden yatağa düşebilir. Bu durum büyünün bozulmadığı zamanlarda ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Masumane insanların, başvurmayacağı büyü olan sabun büyüsü, karşı tarafta modern tıp biliminin çaresiz kalacağı yüzlerce hastalık yaratabilir.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nedir?

Sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Çevrenizden birine ya da kendinize bu büyünün yapıldığını düşünebilirsiniz. Sabun büyüsü belirtileri ile bunu test edebilirsiniz.

Sabun büyüsü belirtilerinin ilki bulanık görmedir. Kişinin görüşü kısıtlanır. Bu durum bazı insanlarda hemen körlük ile de görülebilmektedir. Sabun büyüsü, kişinin hayatını tüketmek için yapılır. Bu yüzden yapılan insanı tembelliğe iter. Halsizlik verir.

Defalarca hastaneye gitseniz de tedavisini bulamayacağınız mide bulantıları ve baş dönmeleri de büyünün etkilerinden bazılarıdır.

Büyük islam alemleri tarafından anlatılan bir hikayeye göre sabun büyüsü, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’e de yapılmıştır. O dönem ondan nefret eden Yahudi kökenli büyücü, sabun büyüsü yapmıştır.

Büyü peygamber efendimizi bile yatağa düşürmüştür. Peygamber efendimiz, belirli bir süre yataktan çıkamamıştır. Hz. Cebrail yer yüzüne inerek sabun büyüsünü bozar. Peygamber efendimiz, sağlığına kavuşur. Kuran-ı Kerim’de bu konuyla ilgili birçok ayet bulunmaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

İsminden de anlaşılacağı gibi sabun büyüsü, birkaç iğnenin sabuna batırılması sonucunda yapılır. Fakat sabun büyüsünde okunacak dua, burada kritik öneme sahiptir.

Büyüyü yapabilmek için büyü yapmak istediğiniz insanın bir tutam saçı gerekmektedir. Elde ettiğiniz saçı, sabuna karıştırdıktan sonra dualar eşliğinde iğneleri sabuna batırın. İşlem tamamlandığında sabunu kör bir kuyuya ya da denize atın.

Sabun Büyüsü Bozma Duaları

Sabun büyüsünü bozmanın tek yolu, iğnelerden herhangi biri sabundan düşmeden o sabunu yakmaktır. Bunun dışında bilinen bir sabun büyüsü bozma duası yoktur.

Sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır
Sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır

Sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Büyü yapılan insan başlarda depresyon diye tanımlanan hastalığa yakalanır. Hayat dolu, neşeli bir insan dahi, evden adım atmak istemeyen, ekmek almaya bile üşenen bir insana döner. Giderek tembelleşir ve hiçbir şey istemez.

Çok tehlikeli ve kara büyü olmasının sebebi budur. İnsanın yavaş yavaş tüketir. Depresyon halinden sonra fiziksel hastalıklar baş göstermeye başlar.

Fiziksel hastalık belirtileri genellikle, gözlerde oluşmaya başlar. Gözleriniz artık eskisi gibi net değildir. Doktora gittiğinizde bir problem olmadığını anlarsınız.

Mide bulantısı, kusma ve baş ağrısı bu büyünün en büyük belirtileridir. Kişiyi hayattan soğutmak amacıyla yapıldığı için çözümsüz birçok hastalığı yanında getirir.

Başım ağrıyor, midem bulanıyor diye doktora gidersiniz ve bir teşhis konulur. Tedavi süreci başlar fakat sonuca asla ulaşamazsınız.

Bu kadar tehlikeli bir büyüyü normal bir insan yapması imkansızdır. İğneleri batıran kişinin, kesinlikle islami bir aydın olması gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: Eczanelerde Satılan En Etkili Zayıflama Hapı

sabun büyüsü nedir video
5/5 - (1 vote)

Yorum yapın