Gürcistan teknoloji siteleri 2023

Ülkemizdeki vergi diliminden dolayı teknolojik aletleri yurt dışından edinmek daha uygun olabiliyor. Gürcistan teknoloji siteleri yaptıkları kampanyalarla öne çıkıyor. Gürcistan alışveriş siteleri listesine göz atarak aradığınız ürünü daha uygun bir fiyata ulaşabilirsiniz.

En popüler Gürcistan teknoloji siteleri-2023

Top 10 Gürcistan teknoloji siteleri listemiz 7 siteden oluşmaktadır. Bunlara göz atalım. Listeye geçmeden önce listedeki ilk 3 sitenin Gürcistan elektronik alışveriş siteleri arasında bulunduğunu belirtelim.

Listemizin ilk sırasında alta.ge bulunuyor.

1) Alta.ge

Gürcistan teknoloji siteleri 2023
Gürcistan teknoloji siteleri 2023

Alta.ge sitesi Gürcistan’da en fazla kullanılan sitelerden biridir. Hemen hemen tüm elektronik aletlerin satışı vardır. Kahve makinesi, telefon, tablet, televizyon gibi aklınıza gelebilecek her türlü elektronik cihazın fiyatına bakabilirsiniz.

Aynı zamanda yılın belirli zaman dilimlerinde site, çılgın seviyede indirimler yapar. Bizde ki göstermelik indirimler gibi değildir. İndirim günlerinde ürün temini oldukça karlı çıkmanızı sağlayabilir.

2) Elit Electronics

En popüler Gürcistan teknoloji siteleri
En popüler Gürcistan teknoloji siteleri

Bilgisayar yedek parçaları, büyük ev aletleri, cep telefonu ve aksesuarları, küçük ev aletleri ya da TV üniteleri gibi birçok elektronik parçayı uygun fiyata alabilirsiniz. Canlı destek sistemi bulunmasından dolayı alışveriş kolaydır.

Sitesine giriş yaptığınızda iki farklı fiyat politikası güder. Bunlardan biri online alışveriş fiyatı diğeri ise mağaza satış fiyatıdır. Online satış fiyatı, mağaza satış fiyatından oldukça düşüktür. Bizdeki Media Market ya da Teknosa gibi bir zincirdir. Gürcistan iPhone fiyatları site içerisinden kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Playstation 5 gibi oldukça fazla aranan teknolojik ürünlere rahatlıkla erişebilirsiniz. Gürcistan teknoloji siteleri sıralamasında ilk sıralardadır.

Siteye, ee.ge adresinden erişebilirsiniz.

3) Mobi.ge

Bazen aradığınız fiyata ürün bulamayabilirsiniz. Bütçe, bu konudaki en büyük kriterdir. Bu da sizi çeşitli yollara ya da arayışlara itebilir. Bu durumun çözüm yollarından biri, ikinci el ürün alımına yönelmektir.

Fiyatların ortalama yarı yarıya düştüğü bu sitede Amerika merkezli cihazlar satılmaktadır. İkinci el iPhone ya da Samsung arıyorsanız tercihiniz olabilir.

4) Zoommer.ge

gürcistan alışveriş siteleri
gürcistan alışveriş siteleri

Gürcistan üzerinden telefon almak için tercih edilebilir sitelerden biridir. Telefon, kulaklık, bilgisayar, ses sitemleri, televizyon, kamera, fotoğraf makinesi ve akıllı ev aletlerini sitede bulabilirsiniz.

Zoommer.ge sadece teknoloji ürünleri odaklı satış yapmaktadır. Siteye giriş sağladığınızda Gürcüce, İngilizce ya da Rusça dil seçeneklerinden biriyle işlem yapmanız gerekir. Başka dil desteği bulunmamaktadır.

5) iplus.com.ge

Gürcistan elektronik alışveriş siteleri
Gürcistan elektronik alışveriş siteleri

Gürcistan elektronik alışveriş siteleri arasında en fazla iPhone odaklı sitedir. Gürcüce, Rusça, İngilizce ve Türkçe dil desteği bulunur.

Bazı ürünlerde kampanyaları bulunmaktadır. Bu yüzden, ürün almadan önce göz gezdirmeniz gerekir. iPhone, iPad, akıllı saat, oyun konsolları, airpods, akıllı televizyonlar satılan ürünlerdir.

6) iTechnics

Gürcistan teknoloji fiyatları
Gürcistan teknoloji fiyatları

Gürcistan teknoloji fiyatları araştırması yapan bir kişinin, incelemesi gereken sitelerden biridir. iPhone, iPad, akıllı saat, iMac, airpodlar ve birçok aksesuarı burada bulabilirsiniz.

Sadece İngilizce dil desteği bulunur. Aynı zamanda IOS için teknik destek alabilirsiniz. Ürünler sadece Iphone kategorisine aittir. Gürcistan’dan iphone almak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir.

7) MetroMart

Batum online alışveriş siteleri
Batum online alışveriş siteleri

Konuyu hazırlarken Batum’a değinmemek olmaz. Batum online alışveriş siteleri ya da Batum teknoloji mağazaları arayanların duraklarından biri de MetroMart’dır.

metromart.ge adresinden siteye erişim sağlayarak Batum teknoloji fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İngilizce ve Gürcüce dil desteği bulunur. Ev sistemleri, telefonlar, tabletler, televizyon, kulaklık, ses sistemleri, bilgisayar gibi elektronik aletlerin dışında bakım ürünleri, bahçe ürünleri gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

8) rugged.ge

Gürcistan teknoloji siteleri başlığımızın son sitesi rugged.ge’dir. Bu site, tasarım olarak diğer sitelerden zayıftır. Hiçbir dil desteği bulunmamaktadır.

Ürün yelpazesi diğer sitelere göre çok zayıftır. Kullanan sayısı da çok fazla değildir. Bu siteyi listede verme amacım bazen buradaki ürünler oldukça uygun fiyata listelenir.

Genellikle, satılan ürünler sarj aleti, basit aksesuarlar ve elektronik süpürge tarzı ürünlerdir.

Kendi adıma bir favori belirlemek gerekirse Gürcistan teknoloji siteleri arasından alta.ge en çok beğenilendir.

Gürcistan Alışveriş Siteleri

Aradığınız ürün elektronik olmayabilir. Bu yüzden, kategorisi farklı olan Gürcistan alışveriş siteleri listesine bir göz atalım.

1)Myparts.ge

Gürcistan alışveriş siteleri denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen araba alım satımıdır. Vergi sisteminden dolayı Gürcistan’da araba almak ülkemize göre daha ucuzdur. Bu yüzden Gürcistan araba fiyatları oldukça merak edilir.

Sitenin İngilizce, Gürcüce ve Rusça dil seçenekleri bulunur. Arabalarla ilgili hemen hemen tüm aksesuarları bulabilirsiniz.

Aynı zamanda araba servisi hizmeti de vermektedir. Çalışma şekli bizdeki sahibinden sitesine benzer. Kullanıcılar ilan girer ve iletişim bilgilerini verir. Site üzerinden iletişime geçerek alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Araba alım satımı, lastik, aksesuar gibi birçok konuda hizmet verir.

2)eauction.ge

Her insanın alışveriş tarzı farklıdır. Site, sizlere aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde ürün sağlar. Fakat, açık artırmayla satış yapılmaktadır. İngilizce dil desteği bulunur.

Açık artırmayla araba sahibi olabilirsiniz. Sürekli takip edildiğinde güzel fiyatlara ürünler denk gelebilir.

Yazımızda Gürcistan teknoloji siteleri ve Gürcistan alışveriş siteleri hakkında bilgiler verdik. Sizlerin kullandığı site hangisi? Yorum kısmında bize belirtin.

Ayrıca sitemizdeki diğer içeriklere göz atmayı unutmayın:

2023 Almanya’da fizyoterapist maaşları ne kadar?

Tefal Ütü Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor

Kanada’da İnşaat İşçi Maaşları – 2023

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın